Militaria Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2212582
31998
376
Military
Numismatik
Vegyes: DN "Szent György" Fe lemezjelvény + Orosz Birodalom ~1914. Festett fém, "a Cár szeme" gyalogsági sapkajelvény T:2,3 kopott festés, rozsda 2212757
31999
376
Military
Numismatik
Vegyes 3db-os kitüntetés tétel, benne 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban + 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon,eredeti tokban T:1- NMK.: 618, 700, 712. 2212620
32000
376
Military
Numismatik
Vegyes 4db-os I. világháborús jelvény és emlékérem tétel, benne ~1914. Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló Br propaganda érem füllel; 1915. "Gorlice - 2. V. - 1915" Fe sapkajelvény, tű nélkül; Havasi gyopár festett üveg jelvény; Ausztria 1915. "DEN WITWEN U. WAISEN VON OBER-ÖSTERREICH 1915" zománcozott Br jelvény T:2-3 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF