Istokovits jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, sérült. Hátoldalán egy mási... https://www.darabanth.com/de/376-Fernauktion/376.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500013/Istokovits-jelzessel-Tanya-Olaj-farost-serult-Hatoldalan-egy-masik-mu-valalmint-19-es~II2207018
2207018
12211
376
Frames
Rufpreis:
10 000 HUF 27,10 EUR , 31,25 USD
Beschreibung: Istokovits jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, sérült. Hátoldalán egy másik mű valalmint "19" és "zsombékos felirattal, 45x70 cm
: kozár_edit