Tétel

Katalognummer:

13230.
Beendet 376. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Österreich-Ungarn in waffe, 5 mappányi fotó/nyomat kartonra ragasztva, 19x25 cm körüli méretekben, egy mappában 50 db, teljes kiadás, a mappák kopottas, sérült állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert