Piller Attila (1961-): Isten óvjon Newton hitétől. Rézkarc, papír, jelzett (Piller '83), művészpéldány E.d.A. Felcsavarva, lap széle és hátoldala foltos. Piller Attila grafikái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, tudomásunk szerint árverésen korábban aukciósházunknál szerepelt egyetlenegy műve. Ezen alkotása korai művei közé tartozik. 48×18 cm.