https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 31
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2086934
15650
376
0
20000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
Das Lot is nicht erreichbar
2184308
15651
376
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Hencsei Pál-Fericsán Kálmán: Újpesti olimpikonok. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne számos neves újpesti olimpiai bajnokkal, olimpikonnal, köztük: Darnyi Tamás, Gyarmati Dezső, Halassy Olivér, Keleti Ágnes, Benedek Tibor és mások.
Das Lot is nicht erreichbar
2214525
15652
376
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
2019 Fradi évkönyv. 2019 FTC Erkölcs, erő, egyetértés. Bontatlan állapotban 2214533
15653
376
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Czégány Pál szerk: Császár 75 - Képek és elfeledett történetek. Bp., 2016 FTC. bontatlan állapotban 2107712
15654
376
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985. 2113066
15655
376
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2207347
15656
376
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Diószegi - Györe - Kiss - Skultéty - Tarjányi - Tóth - Vígh (szerk.): Abony sportja a kezdetektől a nyolcvanas évek derekáig. H.n., 1993, k.n. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2210615
15657
376
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 2165919
15658
376
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.
Das Lot is nicht erreichbar
2165925
15659
376
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Török Ferenc: Kokó, a király. Bp., 1999., Nyik-ki Bt. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719539
15660
376
0
2200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Leitner Ferenc: Bridge, Szórakozás. Tudomány. Sport. Bp., 1932, Szinházi Élet Boltja. (Viktória-ny.) 151 l. Szövegközti ábrákkal. Fűzve, kiadói borítóban. Gerince sérült 2121800
15661
376
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Barcelona. A XXV. nyári olimpiai játékok könyve. Vitray Tamás olimpiai naplójával. Bp., 1992, Trio Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse