Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Darvai Móricz: Benvenuto Cellini élete és művei. Művészeti könyvtár. Bp.,1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón egészen apró kopásnyomokkal és folttal, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert