Tétel

Katalognummer:

11295.
Beendet 375. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD

Beschreibung:

Vegyes porcelán és kerámia tétel: Zsolnay porcelán szószos tál, matricás, sérült, jelzett + porcelán szószos tál, jelzés nélkül + Va bene porcelán tál, máz alatti repedésekkel, jelzett, 15x23 + Sörös korsó, mázas kerámia, Sopron felirattal, apró lepattanásal + Margaréta virágot utánzó tál, mázas kerámia, d: 21 cm, jelzés nélkül + Porcelán tál, Banquet, John Tams limited, repedésekkel, d. 16,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit