11209. Beendet 375. Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi zenélő kisfiúk, 2 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13,5x14 cm + Hollóházi balerina porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner