Tétel

Katalognummer:

31844.
Beendet 375. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül "A Hazáért / Si Deus pro nobis quis contra nos MCMXXII (Ha Isten velünk, ki ellenünk 1922)" T:2 kopott aranyozás NMK 393.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra