Tétel

Katalognummer:

13131.
Beendet 375. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

1954 Badacsony - akvarell-vázlat, szignózott Szűcs Pál, készült az Ismerd meg hazádat turisztikai mozgalom keretében, zsűrizve és elfogadva a Képzőművészeti Alap által, hátoldalon jelezve, 33×25 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kh