Uhren

Zahl der Lose: 33

Kerámia falióra, működik, kis kopásnyomokkal, 13×9 cm
11521.

Rufpreis:
1 800 HUF

11522.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Antik asztali óra, réz, felső alabástrom részén két oldalán plasztikus oroszlánfej fogantyúkkal, porcelán számlappal, réz talapzatán puttó díszítéssel, kulccsal, jár, porcelán számlapon hajszálrepedéssel, alabástrom tetején kisebb sérülésekkel, m: 43 cm
11523.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

2 db régi ingás óra javítandó szerkezettel, egyikhez kulccsal
11524.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi, római számos fali óra, felhúzós szerkezetű, kulcs nélkül, nem működik, hajszálrepedésekkel, kopottas állapotban d: 30 cm
11525.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imhof art deco 8 napos ébresztőóra. Mükösik, de a csörgő javításra szorul 12x8 cm
11526.

Rufpreis:
3 000 HUF
32

15 darabos, működő zsebórából álló gyűjtemény, néhányon kisebb szépséghibákkal.
11527.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Exactano quartz karóra, dátum funkcióval látványos, nagyméretű, kaucsuk szíjjal. Nem hordott, fóliázott állapotban.4,3x5 cm
11528.

Rufpreis:
2 000 HUF

Graf von Monte Wehro automata karóra, dátum funkcióval látványos, nagyméretű, új bőr szíjjal. Nem hordott, szép állapotban, működően. D: 50 mm
11529.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF