Uhren Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2204893
11521
375
Watches
Kerámia falióra, működik, kis kopásnyomokkal, 13×9 cm
2199937
11522
375
38000
Watches
Régi faragott fa falióra kulccsal, számlapja kissé kopottas, nem működik, tetődísz laza, 65x24x14,5 cm
2203762
11523
375
30000
Watches
Antik asztali óra, réz, felső alabástrom részén két oldalán plasztikus oroszlánfej fogantyúkkal, porcelán számlappal, réz talapzatán puttó díszítéssel, kulccsal, jár, porcelán számlapon hajszálrepedéssel, alabástrom tetején kisebb sérülésekkel, m: 43 cm
2162345
11524
375
Watches
2 db régi ingás óra javítandó szerkezettel, egyikhez kulccsal 2180393
11525
375
Watches
Régi, római számos fali óra, felhúzós szerkezetű, kulcs nélkül, nem működik, hajszálrepedésekkel, kopottas állapotban d: 30 cm 2195300
11526
375
Watches
Imhof art deco 8 napos ébresztőóra. Mükösik, de a csörgő javításra szorul 12x8 cm 2201781
11527
375
70000
Watches
15 darabos, működő zsebórából álló gyűjtemény, néhányon kisebb szépséghibákkal. 1894414
11528
375
Watches
Exactano quartz karóra, dátum funkcióval látványos, nagyméretű, kaucsuk szíjjal. Nem hordott, fóliázott állapotban.4,3x5 cm 1924345
11529
375
Watches
Graf von Monte Wehro automata karóra, dátum funkcióval látványos, nagyméretű, új bőr szíjjal. Nem hordott, szép állapotban, működően. D: 50 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF