"Omnibus", az az utazások-hírlapok s egyéb mivekből kijegyzett töredékek könyve. 1846. Kézirat, 141 beírt oldal, Lakner Antal (?-?) feljegyzései. Sérült félvászon kötésben, márványozott lapélekkel.