Flohmarkt Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193530
11962
375
Flea Market
Vegyes bolha tétel fa dobozban 2202511
11963
375
Flea Market
Csont dísz fej, m: 13,5 cm
2195051
11964
375
Flea Market
10 db régi bontatlan kis rövidital az 1960-70-es évekből
2195050
11965
375
Flea Market
11 db régi bontatlan kis rövidital az 1960-70-es évekből
2195046
11966
375
Flea Market
Dísz szablya figurális réz markolattal, bársony borítású hüvellyel 77 cm 2187654
11967
375
Flea Market
cca 1930-40 Continental 340 hordozható írógép magyar billentyűkkel, eredeti tokjában. Írógép nagyon jó, restaurált állapotban. / Continental 340 typewriter in original case with Hungarian keyboard. In very good condition, renewed. 2202677
11968
375
Flea Market
Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, erősen kopottas állapotban, 15,5x23,5x11 cm 2203027
11969
375
Flea Market
3 db különböző méretű negatív fa szárító, egyik üvegezett, 7x20,5 cm, 12,5x19,5 cm, 21,5x16 cm 2203041
11970
375
Flea Market
Doboznyi bizsu tétel, közte kalaptűk, brossok, klipszek 2203050
11971
375
Flea Market
cca 1930-1940 zacskónyi elektromos kapcsolók, dugaszok
2203150
11972
375
2200
Flea Market
Vegyes fém lemezdoboz tétel, 3 db, közte sütis és csokoládés, kis kopásokkal de jó állapotban, 6,5x11x18 cm, 18x17x9 cm, 24,5x29x6 cm
2203210
11973
375
Flea Market
MALÉV feliratú bőrönd, enyhén kopottas, de jó állapotban, 46x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF