Flohmarkt

Zahl der Lose: 560

Vegyes bolha tétel fa dobozban
11962.

Rufpreis:
1 200 HUF
26

Csont dísz fej, m: 13,5 cm
11963.

Csont dísz fej, m: 13,5 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

10 db régi bontatlan kis rövidital az 1960-70-es évekből
11964.

Rufpreis:
3 000 HUF

11 db régi bontatlan kis rövidital az 1960-70-es évekből
11965.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dísz szablya figurális réz markolattal, bársony borítású hüvellyel  77 cm
11966.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930-40 Continental 340 hordozható írógép magyar billentyűkkel, eredeti tokjában. Írógép nagyon jó, restaurált állapotban. /  Continental 340 typewriter in original case with Hungarian keyboard. In very good condition, renewed.
11967.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, erősen kopottas állapotban, 15,5x23,5x11 cm
11968.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

3 db különböző méretű negatív fa szárító, egyik üvegezett, 7x20,5 cm, 12,5x19,5 cm, 21,5x16 cm
11969.

Rufpreis:
1 000 HUF

Doboznyi bizsu tétel, közte kalaptűk, brossok, klipszek
11970.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

cca 1930-1940 zacskónyi elektromos kapcsolók, dugaszok
11971.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes fém lemezdoboz tétel, 3 db, közte sütis és csokoládés, kis kopásokkal de jó állapotban, 6,5x11x18 cm, 18x17x9 cm, 24,5x29x6 cm
11972.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

MALÉV feliratú bőrönd, enyhén kopottas, de jó állapotban, 46x37 cm
11973.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF