Flohmarkt Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182657
11936
375
13000
Flea Market
Hatalmas méretű kalcid kristály kő 20x20 cm
1770390
11937
375
7500
Flea Market
Faragott fa ékszertartó doboz, tetején gobelin hímzéssel, belsejében tükörrel, 24x20x8 cm
2155627
11938
375
Flea Market
Őzbak trófea, "Gemenc 1979" felirattal, dekoratív fa talapzattal 24x18 cm
2166995
11939
375
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 5 db: Távol-keleti fa legyező karton dobozában. Távol-keleti illusztrált legyező üvegezett fa keretben, kéret mérete 14,5x20,5 cm. Dinnyeevő kerámia figura, m. 12,5 cm. Plasztikus bőr dísz, h: 26 cm. Brit katonai figura, műanyag dobozban, m: 15 cm 2203294
11940
375
Flea Market
cca 1900 Pola kikötő és hajó, gyöngyházzal díszített képek hiányos üvegezett fa keretben, 18×39 cm 2203477
11941
375
Flea Market
Régi fém krumplinyomó, h: 31 cm 2203480
11942
375
Flea Market
Régi fém mákdaráló, jelzett, rozsdás, h: 24 cm
2203485
11943
375
Flea Market
2 db régi fém súlyzó, festékhiányokkal, 4 kg, h: 26 cm 2203507
11944
375
Flea Market
Vegyes fém doboz, írószertartó tétel tétel, kis kopásnyomokkal, 7 db
2203519
11945
375
Flea Market
Rézszínű pillangós nyaklánc, max. h: 48 cm, ékszertartó dobozzal, használt sminkkészlet sok színnel, Polaroid szemüvegtartó
2162666
11946
375
Flea Market
Fém lovashintó, két lóval és kocsissal, az első tengelye forgatható, a hátsó kerekei lejönnek. 12x25 cm
2162634
11949
375
Flea Market
Dekoratív, fém, négy lábon álló teáskanna, kopottas állapotban m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF