Flohmarkt

Zahl der Lose: 560

Hatalmas méretű kalcid kristály kő 20x20 cm
11936.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Faragott fa ékszertartó doboz, tetején gobelin hímzéssel, belsejében tükörrel, 24x20x8 cm
11937.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Őzbak trófea, "Gemenc 1979" felirattal, dekoratív fa talapzattal 24x18 cm
11938.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes bolha tétel, össz. 5 db: Távol-keleti fa legyező karton dobozában. Távol-keleti illusztrált legyező üvegezett fa keretben, kéret mérete 14,5x20,5 cm. Dinnyeevő kerámia figura, m. 12,5 cm. Plasztikus bőr dísz, h: 26 cm. Brit katonai figura, műanyag dobozban,  m: 15 cm
11939.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Pola kikötő és hajó, gyöngyházzal díszített képek hiányos üvegezett fa keretben, 18×39 cm
11940.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi fém krumplinyomó, h: 31 cm
11941.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi fém mákdaráló, jelzett, rozsdás, h: 24 cm
11942.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db régi fém súlyzó, festékhiányokkal, 4 kg, h: 26 cm
11943.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Vegyes fém doboz, írószertartó tétel tétel, kis kopásnyomokkal, 7 db
11944.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rézszínű pillangós nyaklánc, max. h: 48 cm, ékszertartó dobozzal, használt sminkkészlet sok színnel, Polaroid szemüvegtartó
11945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fém lovashintó, két lóval és kocsissal, az első tengelye forgatható, a hátsó kerekei lejönnek. 12x25 cm
11946.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dekoratív, fém, négy lábon álló teáskanna, kopottas állapotban m: 25 cm
11949.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF