cca 1910 Pornográf metszetekről készült felvételek 16 db üveg negatívon, az negatívról előhívott fotókkal, 12x9 cm / Pornographic etchings on 16 glass negatives, 12x9 cm
1936 Csik Ferenc (1913-1945) olimpiai bajnok fotója, a berlini olimpiáról hazatérőben a vonat ablakában, hátoldalán feliratozva, sarkaiban és felső részén törésnyomokkal, 15x10 cm
cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
1909 Pezenhoffer Antal (Zalaszentgrót, 1893 - Esztergom, 1973) római katolikus pap, tanár, demográfus, író, könyvtáros és családját ábrázoló keményhátú fotó, kopott, foltos, 12y9 cm
1953 Geleji Sándor (1898-1967) Kossuth-díjas professzor miskolci egyetemi hallgatói körében, gyakorlati oktatás közben gépek mellett, Vadas Ernő (1899-1962) fényképész vintage fotója, hátoldalon pecséttel jelzett, 12x8,5 cm
1956 2 db vintage fotó, Budapest, F.K.V. (Fővárosi Közlekedési Vállalat) hajó átkel a Dunán a Margitszigetre, az egyiken a háttérben a margitszigeti víztorony, hátoldalán évszámmal feliratozott felvételek, 6,5x9,5 cm