Foto

Zahl der Lose: 346

Rév Miklós (1906-1998): Építkezés, feliratozott fotó, 24×18 cm
12771.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1980 Somogyi Ferenc: Somoskői bazalt, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 23,4x16,5 cm
12772.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szöllősy Kálmán (1887-1976): Kis copfos, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 23,5×18 cm
12773.

Rufpreis:
3 000 HUF

1961 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Tiszai halász, feliratozott fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 21×30 cm
12774.

Rufpreis:
3 000 HUF

1963 Szöllősy Kálmán (1887-1976): 17 years old, feliratozott fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, szakadással, 40×28 cm
12775.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1973 Tám Lászlóné: Csendélet, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12776.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 Tomori Ede (1920-1997): Gyulafehérvári piac, feliratozott fotóművészeti alkotás, hullámos, 40×30,5 cm
12777.

Rufpreis:
1 200 HUF
20

cca 1940 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából jelzés nélküli  vintage fotó (tojásos csendélet), 8,5x5,7 cm
12778.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1941 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából jelzés nélküli  vintage fotó (repülőgép modell), 7,7x5,1 cm
12779.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 Uy Kálmán (?-?): Szerzetesek, fotó kartonon, 23x17 cm.  Uy Kálmán (?-?) makói fényképész. Előbb Makón, majd később Franciaországban alkotó, több kitüntetéssel díjazott magyar fotóművész, fotós. Tőle tanult Martsa Alajos (1910-1979) ismert fotóművész.
12780.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 Uy Kálmán (?-?): Virágzás, fotó kartonon, a hátoldalán ceruzás sorokkal, 22x15 cm.   Uy Kálmán (?-?) makói fényképész. Előbb Makón, majd később Franciaországban alkotó, több kitüntetéssel díjazott magyar fotóművész, fotós. Tőle tanult Martsa Alajos (1910-1979) ismert fotóművész.
12781.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

cca 1920-1930 Uy Kálmán (?-?): Monaco, fotó kartonon, 17x23 cm.   Uy Kálmán (?-?) makói fényképész. Előbb Makón, majd később Franciaországban alkotó, több kitüntetéssel díjazott magyar fotóművész, fotós. Tőle tanult Martsa Alajos (1910-1979) ismert fotóművész.
12782.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF