Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása. Rákosi M... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Bucher/Bucher-Technik~1000011/Csepel-12549-motorkerekpar-hasznalati-es-kezelesi-utasitasa-Rakosi-Matyas-Vas-es-Femm~II2194103
2194103
17354
375
Books: Technics
Beschreibung: Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása. Rákosi Mátyás Vas- és Fémművek. Bp., é.n. (cca 1949-1950.),Révai, 164 p. 39 egészoldalas ábrával. Kiadói illusztrált, haránt-alakú egészvászon kötésben, kopott borítóval, a kötéstáblákon törésnyommal, néhány lapon firkával.
: hsz