15631.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.