Vegyes könyvtétel: 3 db. útikönyv:
Henry S. Landor - Utazás a rejte... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Vegyes-konyvtetel-3-db-utikonyv--Henry-S-Landor-Utazas-a-rejtelmes-Tibetben-Atdolgozt~II2195144
2195144
15077
375
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Vegyes könyvtétel: 3 db. útikönyv:
Henry S. Landor - Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval.
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
: karap_norbert