15092.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Ferdinand Gregorovius: Wanderjahre in Italien. Német nyelvű útikönyv. Drezda, 1925. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.