Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Kuthy Ferenc: A tüdővész szanatóriumi gyógyítása. A higiénés-diétás terápiáira tekintettel a szegénysorsú tüdővészesek ügyére. Korányi Frigyes előszavával. E. P. León-Petit bevezetőjével. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXVII kötet. Bp., 1897., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+IX+299 p. + 2 (két kétoldalas térkép) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítókkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz