Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

[Jean-Martin Charcot (1825-1893)]: J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről. II-III. kötet. Összegyűjt. és közölte: Bourneville, Babinski, Bernard, Féré, Guinon, Marie, Gilles de la Tourette.Ford.: Koller Gyula, Morvacsik Ernő Emil. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XXXV.,LVII. kötet. Bp., 1879-1889., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XV+388 p.+ 10 t.; 367+5 p.Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötések, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítókkal, intézményi bélyegzőkkel, a III. kötet gerincén sérüléssel, az II. kötetből két kijáró lappal és egy kijáró táblával, hiányzó szennylapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert