17199.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dr. Kármán Samu: Csecsemőtáplálás és táplálkozási zavarok. Bp., n.é., Novák Rudolf és Tsa. Tudományos Könyvkiadóvállalat, vászonkötéses, kopott borító