Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Belky János: Törvényszéki orvostan. A holttest jelenségeiről és a személyazonosságról szóló részt kidolgozta: Dr. Genersich Antal. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXII kötet. Bp., 1895., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+736 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, hiányzó szennylapokkal, intézményi bélyegzőkkel, két lapon ceruzás bejelöléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor