17287.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
Belky János: Törvényszéki orvostan. A holttest jelenségeiről és a személyazonosságról szóló részt kidolgozta: Dr. Genersich Antal. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXII kötet. Bp., 1895., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+736 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, hiányzó szennylapokkal, intézményi bélyegzőkkel, két lapon ceruzás bejelöléssel.