Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Heinz Bongartz: Luftmacht Deutschland. Luftwaffe - Industrie - Luftfahrt. Essen, 1939, Essener Verlagsanstalt. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte: Hermann Göring egészalakos portréjával, repülőgépek fotóival. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, festett felső lapélekkel, a vászon és a papírborító gerincén sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor