Kolligátum: dr. Blau Lajos: Tanulmányok a Biblia bevezetés köréből, A Budapesti Országos Rabbiképző-Intézet Értesítője az 1893-4-iki tanévről, Dr. Ludwig Blau: Jahresbericht der Landes-Rabbinerschule in Budapest für das schuljahr 1893-4 és egy azonosítatlan mű. Bp., 1984., vászonkötéses, kopott borító és helyenként foltos lapok