Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Josef Opatosuh: Mordecháj az erdei zsidó. H. Ádám Géza fordítása. Bp., én., A "Tábor" kiadása. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé kopott borító, kijáró lapok. Ajándékozási sorokkal a Csongrádi Izraelita Hitközösség nevében aláírta Dr. Kálmán György főrabbi (1911-1945). Dr. Kálmán György 1936-1945-ig volt a Csongrádi Izraelita Hitközösség főrabbija./ With gifting lines from György Kálmán PhD (1911-1945) Chief Rabbi signed the book on behalf of the Israelite Faith Community of Csongrád. Dr. Kálmán György was the Chief Rabbi of Csongrád from 1936 to 1945.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert