Tétel

Katalognummer:

17181.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Fekete-fehér rajzokkal és fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. Bp, Ifjúsági Könyvkiadó. Átkötött félvászon-kötésnem. Borító kopott.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit