Szecessziós stílusú virágmintás kerámia karaffa, réz szerelékkel, jelz... https://www.darabanth.com/de/374-Fernauktion/374.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5/Szecesszios-stilusu-viragmintas-keramia-karaffa-rez-szerelekkel-jelzett-kis-kopasnyomokk~II2188115
2188115
11069
374
Art-ceramics
Beschreibung: Szecessziós stílusú virágmintás kerámia karaffa, réz szerelékkel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 40 cm
: karap_norbert