Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-IV. Két kötet egy kötetben. Bp... https://www.darabanth.com/de/374-Fernauktion/374.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~2000107/Eotvos-Karoly-Utazas-a-Balaton-korul-I-IV-Ket-kotet-egy-kotetben-Bp-1932-Revai-Kiad~II2187531
2187531
12746
374
Ships Balaton
Beschreibung: Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-IV. Két kötet egy kötetben. Bp., 1932, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: kozár_edit