Tétel

Katalognummer:

11499.
Beendet 374. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

cca 1940 Triumph Durabel hordozható írógép magyar billentyűkkel, eredeti, kopott tokjában. "Triumph írógépek magyarországi vezérképviselete, Édes és Decsy" felirattal és Huray Irodagép és Finommechanika forgalmazó címkéjével. Írógép nagyon jó, restaurált állapotban. / Triumph Durabel typewriter in original case with Hungarian keyboard, with the old labels of the distributor in Budapest. In very good condition, renewed.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit