Tétel

Katalognummer:

13048.
Beendet 374. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

cca 1845-1941 Vegyes zenével és színházzal kapcsolatos nyomtatvány tétel, össz. 14 db: Nemzeti Színház, ifjúsági előadások, 1941, Cyrano de Bergerac, 4 oldalas nyomtatvány. Felszóllítás Természettörténeti Müszótár előfizetésére, 1845, Landerer és Heckenast nyomdájában, 4 oldalas nyomtatvány. + Német és angol nyelvű koncert és színházi előadások meghívója és prospektusa, többségében az 1870-es évekből. Részben sérült és hiányos,

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert