Szentpály Zoltán (?-?): Házsor libákkal. Olaj, falemez, jelzett, üvege... https://www.darabanth.com/de/374-Fernauktion/374.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Szentpaly-Zoltan-Hazsor-libakkal-Olaj-falemez-jelzett-uvegezett-serult-regi-kere~II2184285
2184285
10369
374
Beschreibung: Szentpály Zoltán (?-?): Házsor libákkal. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett sérült, régi keretben, 25×39 cm
: karap_norbert