1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, firkált lapokkal.