Japán váza, kézzel festett, alján kopott jelzéssel, lepattanásokkal, r... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/Japan-vaza-kezzel-festett-aljan-kopott-jelzessel-lepattanasokkal-restauralas-nyomaival-~II2182895
2182895
11067
373
Art-ceramics
Beschreibung: Japán váza, kézzel festett, alján kopott jelzéssel, lepattanásokkal, restaurálás nyomaival, m: 25 cm
: kozár_edit