31532.
Beendet 373. Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Belgium ~1906. "II. Lipót" aranyozott Br medál szalag nélkül (50x77mm) T:2 aranyozás kopott Belgium ~1906. "Leopold II" gold plated Br medal without ribbon (50x77mm) C:XF gold plating worn