Franciaország 1896. "Concours Exposition - Hygiene Alimentation Indust... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~2000018/Franciaorszag-1896-Concours-Exposition-Hygiene-Alimentation-Industrie-Paris-1896-zomancozot~II2182251
2182251
31736
373
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: Franciaország 1896. "Concours Exposition - Hygiene Alimentation Industrie - Paris 1896" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés, mellszalagon (55x49mm) + "Au Merite" aranyozott, fémjelzett Br emlékérem, hátlapon gravírozva "Paris 1896" (55mm) a két darab közös dísztokban "GEDEON ÉS TÁRSA - KÖNYVNYOMDA KÖNYVKÖTÉSZET LITOGRAFIA DÍSZMŰGYÁR - MISKOLCZ" gyártói matricával T:1-,2 emlékérem peremén fémjel összekarcolva
: ttg