Spielzeuge Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2128151
11647
373
Toys, board-games
Sakk, dáma és dominó készlet fa dobozban 22x22 cm
2162338
11648
373
Toys, board-games
Székely népviseletes, sírós baba. 55 cm
2147394
11651
373
Toys, board-games
Babylon retró építőjáték, 10 db golyó hiánnyal, eredeti sérült, ragasztott dobozában.
1945938
11652
373
Toys, board-games
Orosz műanyag építőjáték, eredeti dobozában, hiányos
2179648
11653
373
Toys, board-games
Utazó fa sakk-készlet, hiánytalan, enyhén kopottas állapotban, 20,5x20,5 cm 2183483
11654
373
Toys, board-games
Ugráló, csörgős majom. Kulcssal felhúzható 23 cm
2183948
11655
373
Toys, board-games
2 db régi fa játék (nyújtódeszka, teknő) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF