Czigány DezsÅ‘ festménye után: Ady Endre portréja. Ofszet nyomat, papÃr... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500031/Czigany-Dezso-festmenye-utan-Ady-Endre-portreja-Ofszet-nyomat-papir-jelzett-a-nyomat-alatt~II2176687
2176687
12730
373
Printed Materials
Beschreibung: Czigány DezsÅ‘ festménye után: Ady Endre portréja. Ofszet nyomat, papÃr, jelzett a nyomat alatt nyomtatva: Pinx. Czigány 1908 és Athenaeum R.t. Budapest. Ady Endre nyomtatott aláÃrásával. Üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 31×23 cm
: kozár_edit