Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Marchal V.: Keresztény leánykák bokrétája. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1892., Krausz Ármin-ny., IV+342 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert