Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Bp., 1937, Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.