Dr. Honti Rezső: Itália Trieszttől-Rómáig. Lingua Idegenvezető Tolmácsok. Bp.,é.n.,Lingua,(Athenaeum-ny.), 320 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos egészvászon-kötés, a címlap kijár.