Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Budapesti közlekedése. Budapest, 1967. Budatepsti Tanács VB. Közlekedési Igazgatósága Aranyozott kiadói vászonkötésben. papír védőborítóval. A Fővárosi Villamosvasút, Fáskerti Sándor vezérigazgatójának gépelt ajándékozási levelével, saját kezű aláírásával, fejléces papíron.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor