17201.
Beendet 373. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dr. Filatow Nil: A gyermekbetegségek kórisméje és tünettana therapeuticus útmutatóval. Ford.: Dr. Demjanovich Emil. Bp., 1896., Dobrowsky és Franke, XII+649 p. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval és gerinccel, két lap sérült és kijár (61/62, 63/64.)