Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.:... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Erdelyunk-es-honvedsegunk-Tortenelmi-esemenysorozat-kepekkel-Szerk-vitez-Rozsas-Jo~II2183370
2183370
16605
373
Books: Military
Beschreibung: Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend ZrÃnyi Csoportja. Kiadói, sérült egészvászon-kötés, gerinc elvált a kötéstÅ‘l, de megvan, foltos borÃtóval és lapokkal
: tánczos_gábor