Dr. Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Jogi Zsebkönyvek G... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Bucher/Bucher-Jura~1000003/Dr-Bedo-Mor-Az-uj-magyar-valtotorveny-kezikonyve-Jogi-Zsebkonyvek-Gyujtemenye-V-Bp-~II2178351
2178351
15682
373
Books: Law
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Dr. Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye V. Bp., 1914, Grill Károly, XII+463 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
: bk