Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Dr. Berze Nagy János: Égigérő fa. Magyar mitológiai tanulmányok. A bevezető tanulmányt írta és a tudományos szerkesztést végezte: Dr. Dömötör Sándor. Pécs, 1958., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Baranya Megyei Szervezete,2+389+3 p.+2 t. Első kiadás. A borító Battancs Gábor munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert