Bibó István: Válogatott tanulmányok I-III. kötet. Bp.,1986, Magvető. K... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Bibo-Istvan-Valogatott-tanulmanyok-I-III-kotet-Bp-1986-Magveto-Kiadoi-egeszvaszon-ko~II2179747
2179747
15759
373
Books: History
Beschreibung: Bibó István: Válogatott tanulmányok I-III. kötet. Bp.,1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, enyhén kopottas kiadói papír védőborítóban. + Litván György-S. Varga Katalin-Huszár Tibor (szerk.): Bibó István (1911-1979) Életút dokumentumokban. Bp., 1995, 1956-os Intézet Osiris-Századvég. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé laza fűzéssel
: karap_norbert