Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Verne Gyula: A Jangada. Nyolcszáz mérföld az amazonaszon. I-II. köt. Ford.: Visi Imre. Negyedik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 232+191 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit