Herendi Siang Noir mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró ko... https://www.darabanth.com/de/372-Fernauktion/372.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5/Herendi-Siang-Noir-mintas-mini-vaza-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-9-cm~II2160507
2160507
11112
372
11000
Beschreibung: Herendi Siang Noir mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm